Maisie

Maisie
Nimi:Maisie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS al 13.01

Ülisõbralik Maisie otsib viimaks oma sooja kohta! 


Maisie on ülisõbralik pisemat kasvu umbes 7-8 kuune kassipreili, kes on püütud novembri lõpus Kaiavere kolooniast. Maisie luud on ilmselt õuetoidust tingituna natuke omamoodi arenenud, seetõttu on tal kohati veidi naljakas hoiak, “oks laiali” nagu mõnel jõusaalikutil või bulldogil :)aga muidu igati tavalise kiisu kombed, seega ebamugavust ta ei näi tundvat. Uudistab, lippab ringi, ajab mänguasju taga nagu tola ja hüppab aknale ilmaelu vaatama. Võib-olla on vaid nipsasjade ümber natuke kohmakas, sest mõnikord asuvad need ju täitsa vales kohas, kus on vaja joosta ja pikutada. :D 
Maisie armastab inimese lähedust, ronib sülle, tahab pai ja palju mängimist ning käib sul igal pool järel nagu truu koer ja ajab vaikselt juttu. Seni on kõigiga tutvumiseks läinud mõned sekundid ja juba on nurrumootor hoos. On kohtutud ka väikese koeraga ja Maisie suhtub temasse pigem huviga, kuigi esialgu veel siiski natuke ettevaatlikumalt kui inimestesse. Maisie oskab ilusti kasutada liivakasti ja kratsimisposti.
Hetkel on Maisie hoiukodus, et saaks rahulikult tervist kosutada ja end päriskodu jaoks valmis sättida. Harjutame uusi kombeid - näiteks öösel jahipidamise asemel magamist, mis teatud määral juba täitsa edeneb. Hoiukodus on küll hoopis toredam kui õues või puuris või varjupaigas, aga sealgi on väga kitsas ja ei jagu kiisule vajalikul hulgal tähelepanu. Seega oleks imetore ikka päris oma koju saada!
Kolmevärvilised kiisud pidid muide õnne tooma! Kas selline tore kirju kullake sobiks sinu pereliikmeks? Kui arvad nii, siis täida kodulehel ankeet ja tule vaatama! 
Kiisule on tehtud parasiiditõrje ja pass ning pandud kiip.

Loovutamine alates 01.01.2019.