Mäksi, Kisska ja Lissa

Mäksi, Kisska ja Lissa
Nimi:Mäksi, Kisska ja Lissa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Järva maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Mäksi, Kisska ja Lissa ema oli eelmisel sügisel raske otsuse ees. Kolm pätakat sabas ja uued juba kõhus kohe-kohe sündimas, läks ta viimases hädas inimese õuele ja palus peavarju. Pesaleidja tulevane hoiukodu ei osanud aimatagi, et lastes ema kolme pojaga tuppa sooja, saab temast paari päeva
möödudes 9 kassi hoiukodu. Ema Mirry https://www.pesaleidja.ee/loomad/mirry-22272207 teine pesakond on ammuilma endale kodud leidnud, kuid must-valge trio Mäksi, Kisska ja Lisa on nagu tänapäevased noored – elavad emal seljas ja ei kipu kodunt kuhugi.

Nad veedavad oma päevi nagu tavalised noored – telekat passides ja arvuti taga. Mäksile meeldivad loodusfilmid, neid on kõige mõnusam kõhuli passida. Tundide kaupa. Kisska lemmikud on trennivideod youtube’is. Kõik on suured mängulõvid ja trallitajad, kes on lasertäpi nimel nõus isegi korraks arvutist eemalduma. Mäksi naudib enim paisid, Kisska on kõige uudishimulikum ja julgem ning Lissa seni veel kõige pelglikum. Kuid nad on inimesega koos elanud juba terve aasta ning koduse sooja eluga harjunud.

Neil kolmel, tänaseks juba aastastel kassidel, on üks suur mure: nad on nii TAVALISED ja keegi ei tule neid vaatama. Ometi unistavad ka nemad päris kodust. Et nad on lõigatud, maal sündinud, vinks-vonks terved ja inimesega harjunud, oleksid nad suurepärased kassid mõnda maamajapidamisse, kus ei otsita sülekassi, vaid hiirepüüdjat. Nad on valmis koju kolima üksi, aga rõõmustaksid hinges, kui saaksid seda teha kahekesi. Kolmekesi koos kodu leidmist on vist natuke palju tahta, aga kes teab….? Igatahes on nad terve oma elanud suure kassikarja keskel ning saavad liigikaaslastega hästi läbi.

Kisska, Lissa ja Mäksi on steriliseeritud/kastreeritud ning kiibistatud.
Kui Sinul või mõnel Su loomadest hoolival sõbral-tuttaval on majapidamisse hädasti loomuomaseid tööülesandeid täitvat noort kassi vaja, siis kirjuta meile ja hoiukodu kutsub sind külla.
Et lemmiklooma kojutoomine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast võetud kassiga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.