Maksimus

Maksimus
Nimi:Maksimus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA JA JULGE TRIIBIK MAKSIMUS!

Armas kiisupoiss Maksimus kolis Pesaleidjasse 13.12.2020, Narvast. Sünniajaks on tal hinnanguliselt 2020. aasta algus, seega on ta veidi üle 2 aasta vanune.

Maksimus oli meile jõudes ikka päris arglik, peitis end. Aeg on aga teinud oma töö ja tänaseks on Maksimus täitsa julge. Kõige paremini saab temaga sõprust luua pasteedimaiust pakkudes - seda sööb ta meeleldi inimese käest ja kui vahepeal on jultumus mõnele teisele kiisule maiust pakkuda, siis tuleb Maksimus pehme käpaga patsutama, justkui öeldes "võiksid ikka veel mulle anda maiust". Pai veel teha ei saa, käe alt paneb Maksimus plehku, aga ta on juba nii aktiivne, julge ja mänguline ja käib külalisi vahvalt uudistamas. Koduses keskkonnas harjuks Maksimus kindlasti kiiremini ja oleks peagi väga tore seltsiline kodustele.

Maksimus saab kenasti läbi ka teiste kassidega. Temas on null pahurat käitumisviisi, ehk ta ei äsa käpaga ega ei kihise kui midagi ebameeldiv on. Pigem lihtsalt eemaldub hirmutavast olukorrast, kui tunneb selleks vajadust. Igati sobiv kiisu suuremasse kui ka väiksemasse perre.

Maksimusel on kõik protseduurid tehtud ja ta tahaks juba oma koju kolida, et sinna sama palju rõõmu tuua kui ta meie kassituppa toob. Täida loomasoovija ankeet ja tule Maksimusele külla!