Mamma Me

Mamma Me
Nimi:Mamma Me
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAMMA ME ARMASTAB SIND MEELETULT!

Heihei, mina olen Me. Hoiukodu kutsub mind lausa Mamma Me-ks, sest hoidsin koguaeg oma pojal MiniMel silma peal, aga tänaseks on tema oma päriskodu leidnud ja nüüd on minu kord!

Varem me elasime õues külmas ja näljas, aga meil vedas! Me sattusime koos MiniMe-ga Viljandi varjupaika ja sealt edasi juba Tallinnasse Pesaleidja hoiukoju.

Elu hoiukodus on tore. Siin on ruumi mul joosta ja mängida. Üldiselt tegelt olen hästi rahulik ja pigem meeldib mulle inimestega voodis lebotada (ja jutustada), aga no tead, vahel tuleb see teine noorus ka sisse ja siis meeldib mulle ka sulepulka taga ajada.

Ma olen nii tore, sõbralik ja leplik kõiges. Käin ilusti liivakastis, toiduga ei pirtsuta ja olen ka kõik vajalikud protseduurid juba saanud. Seega muus osas täitsa valmis kass!

Nagu näete, siis palju ma ennast pildistada ei lase, sest noooo kui see käsi koos telefoniga juba minu poole tuleb, siis parem juba napsan selle pai. Ega seda paikätt ju saa mingi pildi pärast raisku lasta. Hoiukodu ikka üritab ja üritab, aga mina olen tihti kiirem. Paid mulle meeldivad!

Kuna tänaval ei ole olnud elu kerge ja ikka pidin enda ja oma lapsukese eest seisma, siis olen saanud väikese vigastuse silma, mistõttu on mu silm lihtsalt veidi märg vahel. Olen käinud juba silmaarstil ja tema ütles, et sellega kahjuks midagi teha pole, kui et jälgida ja vahepeal puhastada kui vaja, aga viimasel ajal on see olnud täiesti korras! Mina mõtlen nii, et see on minu märk igaveseks, et olen olnud üks ütlemata vinge ema!

Igatahes, kui Sa tundsid minus ära enda südamesõbra, siis täida loomasoovija ankeet ja minu hoiukodu võtab Sinuga ühendust.

Jään Sind endale külla ootama!

Mamma Me