Mammu

Mammu
Nimi:Mammu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Detsember, 2018: Mammule pakkus kodu tema pikaaegne hoiukodu, kes ei suutnud kassist enam loobuda.

Napilt enne eelmisi jõule leiti ühelt Ida-Virumaa aiamaalt kassipesakond, kelle puhul kulus veidi aega, enne kui aru saime, kes on kes. Imeväike Mammu, kes oli peaaegu samas mõõdus kolme kassipojaga, osutus ülejäänud bande emaks - võib arvata, et see oli noorukese kassi esimene pesakond. Kasside leidjal on kuri kahtlus, et selle pesakonna tõi keegi sinna aiamaale - kuigi kassid olid arglikud, olid nad terved ja hästi toidetud. Aga milline inimene teeb ometi nii keset talve?
Kui Mammu oli oma lapsed saatnud päris- ja hoiukodudesse, asus ta oma inimesi ootama Pesaleidja kassituppa. Ja siis see häda ja viletsus alles algas. Mammu oli uuest olukorrast nii suures stressis, et jäi haigeks ning oli meil vahetpidamata ravirežiimil puuris kinni. Ja olgugi, et eesmärk teda terveks ravida oli ju heatahtlik, süvenes selle aja jooksul Mammus hirm ja paanika läheneva inimkäe suhtes. Asi jõudis nii kaugele, et ta lõpetas üldse söömise. Käisime Mammuga arsti juures, kartes mõnda suuremat tervisehäda - õnneks midagi ei leitud ning kõik pandi ikkagi stressi arvele.

Olukorrale tõi leevendust hoiukodu, kuhu Mammu juunikuus kolis. Seal sõbrunes ta kiiresti Kikiga, Pesaleidja paariaastataguse kurikuulsa metslasega. Mammu ja Kiki on nüüdseks suured kaisu-sõbrannad, mängivad ja müravad koos. Kiki, kellel kulus pikk aeg mõistmaks pai võlu, on seda nüüd uhkelt tutvustanud ka Mammule. Nii jookseb ka Mammu nüüd koju saabuvale inimesele vastu ja püüab jalgade ümber tiireldes Kikit matkida. Vahel harva kogub ta kogu oma julguse kokku ja tuleb üksi silitusi küsima, pesas olles ja süües võtab need aga juba rahulikult vastu. Seega võime rõõmustada, et Mammu on paanikarežiimilt maas, samas aga saame muidugi aru, et poolmetsik Kiki Mammut sülekassiks ringi ei õpeta. :)

Ettevaatlik Mammu ootab kodupakkumisi inimestelt, kes on valmis rahulikus ja turvalises keskkonnas andma loomale aega kohanemiseks ning usalduse õppimiseks.

Kui tahad sellele väiksele emale kodu pakkuda, siis täida meie kassivõtja ankeet:http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/  ja hoiukodu kutsub Sind külla.

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Mammuga kaasa ka Royal Canini kingipakk.