Mango

Mango
Nimi:Mango
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

UUDISHIMULIK MANGO  OTSIB SÕPRA!
Mango on kaunis triibuline kassipreili, kes on Pesaleidja kassitoas ootamas just seda õiget inimest, kellega rahulikult omas tempos elu nautida. Esmapilgul võib Mango tunduda veidi pelglik, kuid kui teada tema nõrkusi, siis tuleb sellest tagasihoidlikust preilist välja üks tõeliselt lustlik ja armas kassike. 

Mango üheks kõige suuremaks nõrkuseks on sulepulgad. Sulepulka nähes muutub ta täielikuks kassipojaks ning unustab kõik, mis ümbruses toimub. Peale mängimist oleks tegu alati nagu täiesti teise kassikesega, kes lubab ennast paitada, mille taustal lööb ise veel ka tugevat nurru. 

Tänu juba sellisele suurele edusammule, kus Mango suure sisina asemel muutub mängides justkui eriti nooreks ja uljaks kassipojaks, julgeme olla kindlad, et oma päriskodus võiks Mangost kooruda väga vahva pereliige, kellega ei tohiks mitte kunagi igav hakata. 
Mango on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud parasiitide vastu tõrje. 
Kui soovid Mangole kodu pakkuda, siis palun vajuta nupule "soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija küsimustik ning Mango vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust.