Manni

Manni
Nimi:Manni
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Manni on umbes 13 aastane kassihärra, kes tuli Pesaleidjasse selle aasta jaanuaris Paldiskist. Tal on ilus kohev kasukas ning üsna pirakas kere  - kassihärral on kaalu suisa üle seistme kilo! Selle suure kassi varjus on siiski õrn hingeke, kes sooviks ülekõige leida vaikset ja armastavat kodu, kus oma vanaduspõlve veeta.

Manni on iseloomult rahulik kassike, kes naudib väga paisid ning kõrva tagant sügamisi. Rahuliku kulgemise juurde kuulub ka enese eest hoolitsemine, millesse Manni suhtub väga tõsiselt, ning ka palju ilu - und. Kuna kassipojatembud on ammu tehtud ning kõik hiired juba minevikus kinni püütud, siis Manni enam nii palju mängimisest ei hooli. Kuid selleks, et jahioskused ära ei kaoks, peab ta siiski vahel tõsise lahingu nöörijupiga maha! Manni sobiks hästi inimesele, kes harrastab rahulikku elustiili, nagu temagi, ning sooviks minna koju, kus ei oleks ees väikeseid lapsi.

Manni on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud parasiitide vastast tõrjet.

Kui sa leiad, et Manni oleks just sinu jaoks ideaalne kaaslane, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest" ning Manni hoiukodu võtab sinuga ühendust!