Mariann

Mariann
Nimi:Mariann
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄLJAST VALGE KUI LUMI, SEEST SOE KUI SUVI!☀
Kui lund enam pole, aga südames on ikka suur talveigatsus, siis lahendust pakub tore kiisuneiu Mariann!
Tegemist on kassiga, kes on kord juba kodu otsinud Paljassaare varjupaigast, kuid kus mitte keegi teda ei märganud. Nii koliski Mariann 25.03.2022 Pesaleidjasse, lootes siin rohkem silma paista ja oma õnne leida.
Mariann on pehme karva ja pikkade vurrudega lumiselt valge kiisu. Tema silmad on maagiliselt rohekas-oranžid, milles peegeldub igatsus päris oma kodu järele. Vanuselt on tegu umbes kolme aastase lumepalliga.
Alguses oli Mariann arglik ja hoidis omaette, kuid mida aeg edasi, seda rohkem me näeme ja võime kinnitada, et see neiu on end nii palju avanud. Nüüd naudib Mariann tähelepanu väga! Kassitoas madratsil pikutades võtab ta vastu iga pai, lastes sügada end nii lõua-kui kõhu alt. Veel meeldib sellele vahvale kiisule väga küpsisetainast sõtkuda ja nurruda. Niiet kui sa otsid kiisut, kes on uudishimulik, paimaias ja mänguhimuline, siis Mariann ootab väga sinuga tutvumist!
Praegu vajaks Marian õnnelikuks eluks head kodu ja hella paikätt. Kui Sina soovid Marianni õnnelikuks teha ja talle oma kodu ja armastust pakkuda, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe looma läbi looma võtmise tingimused ja täida palun loomasoovija ankeet. Seejärel võetakse Sinuga peagi ühendust!