MARIO

MARIO
Nimi:MARIO
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MARIO LEIDIS OMA PÄRISKODU 25.01.20

Mario on umbes kahe-kolme aastane noor kassihärra, kes on oma lühikese elu jooksul pidanud kahjuks kohtuma inimestega, kes on tema usalduse kahejalgsete vastu kaotanud. Mario kolis Pesaleidja hoole alla 2019. aasta novembris Türilt, kus ta pidi väikeses korteris elama koos enam kui kolmekümne kaaskaslasega ning kus tema varasem omanik sellisest loomapidamisest tekkinud probleemide tõttu kavatses kõik oma karvapallid igavesse unne suigutada. Õnneks andis elu Mariole teise võimaluse ja nüüd on ta vaba oma uue elu alustamiseks ning enda õnne leidmiseks.

Mario on kahtlemata kaunis kass oma sulgpehme ja koheva valge-helekollase kasuka ning suurte ümarate helesiniste silmadega. Kuid ta soovib endale peret, kes ei vali teda lihtsalt tema välimuse põhjal, vaid oleks valmis ka kõvasti vaeva nägema, et võita tema usaldus.

 Mario vajab palju aega, et uute inimestega kohaneda ja usaldama hakata. Alguses hoiab ta pikalt varjule, poeb igale poole voodite ja kappide alla peitu, otsib turvalisi nurkasid. Äkilised liigutused ja helid hirmutavad teda väga. Tema varasemas hoiukodus läks umbes kuu, et väga arglikust kiisust saada kassike, kes julgeb siiralt ning nurrudes pikki pai-sessioone nautida ja avalikult kõht taevapoole keset tuba vaibal magada.

Mario armastab paituseid, kuid vajab eelnevalt kinnitust, et ta võib paitajat usaldada. Äkilised liigutused ajavad teda ärevusse ning peale seda hoiab ta mõnda aega eemale ja jookseb peitu. Võib vaid oletada, millistest varasematest kogemustest on tema hirmud tingitud.

Mängida armastab ta samuti, aga selliselt, et tema enda füüsilised pingutused oleksid võimalikult minimaalsed. Tema suured lemmikud on sulgedega kepikesed ja igasugused toredad krõbisevad, piiksuvad pallid ja hiirekesed. Eriti armastab ta mängida öösiti, kui kahejalgsed ringi ei liigu ja ta saab tunda end täiesti vabalt. Kui mäng liiga valjuks läheb, on temaga võimalik sellel teemal arutleda ja magama veenda. Mario on täiesti õppimisvõimeline kass ja kui ta oma inimest usaldab on võimalik nipsutuste ja häälkäsklustega selgeks teha, kui näiteks mäng on läinud liiga valjuks või mööbli kratsimine tuleks lõpetada. Mario mõistab heal tasemel eesti keelseid, inglise keelseid ja Hindi keelseid vestluseid (kuid võib neid tahtlikult eirata).

Kui Sa oled valmis vaeva nägema emotsionaalse traumaga kassi usalduse võitmisega, siis on Sul võimalik Mariona saada endale parim sõber paljudeks pikkadeks aastateks. Ta oskab suurepäraselt puhtust hoida, on vaikne ja rahumeelne, ei tunne huvi asjade laiali ajamise vastu laudadelt ja riiulitelt ning ei himusta ka inimeste toitu (või kui miski siiski väga hästi lõhnab, siis küsib palakesi diskreetselt).

Kui soovid Marioga lähemalt tutvuda ja tunned, et just tema võib olla sinu tõeline hingesugulane, siis täida palun Pesaleidja ankeet ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust, et kohting kokku leppida. Kui kohtumisel on tunda, et Mario on see õige valik ja kolimine saab ametlikuks, siis võtab Mario uude koju ksaasa ka Pro Plani kinkekoti, et elu uude algusesse ka omalt poolt panustada.