Mario

Mario
Nimi:Mario
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÄNGUMAIAS MARIO OTSIB OMA PESAPAIKA

Mario on aktiivne ja alati mänguvalmis sileda halli kasuga paariaastane kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse 27.detsembril. Ta jõudis Pesaleidjasse ühe suure südamega naisterahva juurest, kes kassikese tänavalt päästis. Küll aga kogunes tal päästetud hingi kodus liiga paljuks ning seega palus nendele kodu leidmise ja tõrjete tegemisega abi.

Mario on kassitoas selle lühikese ajaga tublisid edusamme teinud ning peidupaikades konutamise asemel naudib pehmeid pesasid toa keskel. Lisaks on Mario eriti osav sulekütt ja naudiks iga päev pikkasid mänguminuteid, kui vaid oleks see päris oma mängukaaslane. Lisaks maitsevad talle ka kõiksugu maiustused ning maitsvast konservistki Mario ära ei ütle.

Paikiisu Mario veel olla ei soovi ja vajab veel kahejalgsete täielikuks usaldamiseks julgust koguma. Kuid sellest olenemata saaks kassikesest omas kodus kinldasti üks vahva kaaslane. Lisaks kimbutavad Mariot kassitoas ka stressist tulenevalt pidevad silmamured, mis kindlasti omas kodus ka lahendust leiaksid.

Mario on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud sise- ning välisparasiiditõrje.

Et pakkuda Mariole mõnusat pehmet pesa omas kodus ja piisavalt palju mänguminuteid, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame Sinuga juba peagi ühendust!