Marion

Marion
Nimi:Marion
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HAMBUTU NURRUMOOTOR MARION OTSIB SOOJA KODU

See armas triibikust kassitüdruk jõudis Pesaleidja varjupaika 24. veebruaril 2021. aastal Jõelähtmelt. Sündinud on ta 2019 aasta alguses ja kuigi ta on vaid nelja aastane kiisutirts, on ta tänaseks täiesti hambutu. Elu see tal ei sega - söödud saab nii konserv kui krõbinad.

Marion on triibulise kasuka, roheliste silmade ja vahel veidi totu näoga kass. Sageli võib teda ilma uudistamas kohata, endal keeleots suust välja tilpnemas. Kassitoas saab preili teiste kassidega küll hästi läbi, aga nii paljude kasside kõrval elades võib ta endast esialgu pelgliku mulje jätta. Ka inimestega sõlmib Marion kiiresti sõprust. Juba peale lühikest paisessiooni hakkab Marion õnnelikult nurruma. Ta armastab enda väikest peakest paikäe vastu visata, et neid paisid aina juurde ja juurde nuruda.

Ta on oma lühikese elu jooksul päris palju läbi elanud ja pikalt ravi tõttu puuris konutama pidanud. Ta rõõmustaks väga rahuliku ja hubase kodu üle, kus teda korralikult hellusega üle külvataks. Koha üle, kus ka tema lõpuks tähelepanu keskpunktis olemist nautida saaks.

Marion on juba vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud täieliku parasiiditõrje. Tänaseks on ta terve ja viks kiisuke, valmis koheselt transportpuuri astuma ja sinuga koos enda uude koju sõitma.

Kui soovid endale klassikalist paikassi, kellega igal aastaajal mõnusalt kaisutada saaks, siis vali Marion! Tutvu loomasoovija tingimustega, täida Pesaleidja ankeet ja lepime kohtumise kokku!