Marion

Marion
Nimi:Marion
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NURRUMOOTOR MARION OTSIB SOOJA (HOIU)KODU!

See armas triibikust kassitüdruk jõudis Pesaleidja varjupaika 24. veebruaril 2021. aastal Jõelähtmelt. Sündinud on ta 2019 aasta alguses. 

Marion on oma lühikese elu jooksul pidanud palju kannatama ning kroonilise nohu tõttu suure osa ajast puurikass olnud. Tänaseks päevaks on ta kuu aega saanud hoiukodus end kosuda. Kiisu oli uues kohas alguses väga pelglik ning veetis enamus aega diivani all. Pai pai haaval on võidetud kassi usaldus ning koos kevadise päikesega on ka Marion tulnud välja uudistama.
Marionile meeldib väga paisid saada, mille peale hakkab ta hetkega nurruma ning jääb sinu kõrvale nautima. Meeldib veel mänguasju taga ajada ning isegi öösiti üksi palli mängida. Ta on äärmiselt südamlik kassike, kes väärib puurivaba elu ja lõputuid paisid ning loodetavasti stressivabas keskkonnas lahenevad ka kassi tervisemured.
Aita Marionile leida see õige omanik!

Marion on juba vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud täieliku parasiiditõrje.

Kui soovid endale siirast ning tänulikku paikassi, kellega igal aastaajal mõnusalt kaisutada saaks, siis vali Marion! Tutvu loomasoovija tingimustega, täida Pesaleidja ankeet ja lepime kohtumise kokku!