Marju

Marju
Nimi:Marju
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS MARJUKE ON OMA KODUST UNISTANUD JUBA ÜLE 2 AASTA!

Marju on 2017. aasta augustis sündinud noor ja tubli kassiema, kes leiti 2020. aasta juulis Kehtnast koos oma ühe pojaga. Kuu aega hiljem tõi ta hoiukodus ilmale veel lausa 6 kassipoega ja pärast laste üleskasvatamist kolis Marjuke Pesaleidja kassituppa 9. märtsil 2021. Nüüd ootab ka tema väga-väga, millal ometi saaks päris kodusoojust tunda...

Pesaleidjasse saabumisest alates on Marjuga toimunud väga suured muutused. Kassituppa tulles oli tegu lausa poolmetsiku olevusega, kes kartlikult susises ja igal võimalusel lae alla pages.

Nüüdseks leiab (kassi)tuppa sisenedes süsimusta kiisu enamasti pikutamas turvalises pesakastis ja putku panemise asemel on Marju otsustanud hakata
praktiseerima nende pehmete paide nautimist. Arvestades seda, kuidas ta ennast vastu paikätt hõõruma hakkab ja neid lausa juurde küsib, võib järeldada seda, et praktiseerimine teeb talle ainult head, head ja veelkord head. Kui keegi vaid toetaks armsat Marjut tema tublil teekonnal ja annaks võimaluse talle inimese lähedust lausa armastama!

Kui leiad, et Sul on kodus üks nurgake, kus Marju võiks enda tublide edusammudega jätkata ning sooviksid talle armastavat kodu pakkuda, siis klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik. Pesaleidja vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust ja kutsuvad esimesel võimalusel Marjule külla!