Markus

Markus
Nimi:Markus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAUNIS MARKUS TAHAB OMA KODUS PERELOOMAKS SAADA

Ilus, ühtlaselt tumehall kassipoiss Markus on arvatavasti sündinud 2019. aasta märtsis Jõelähtmel. Ta oli osake üle kümne pealisest kassikolooniast, kust ta 2019. aasta novembrikuus külmade ilmade eest Pesaleidjasse ära toodi. Kuna Markus pole oma elus inimestega eriti kokku puutunud, on tema hirm inimeste ees praegu veel suur – talle lähenevale inimloomale näitab väike Markus vapralt kihvasid ja susiseb kurjakuulutavalt… siis sekundi pärast juba põgeneb, ajades seejuures alati mõne toanaabri karva sassi või mõne veekausi ümber.

Kuigi Markus veel kardab võiks temast kindlasti tubli pereloom saada.. Selleks on vaja talle vaid kõvasti aega anda, temaga igapäevaselt mängida, teda maiustustega hellitada… Nõnda saaks Markus varsti aru, et ka inimene võib olla väga hea sõber kellele nurrudes kaissu pugeda. Teiste kassidega saab Markus hästi läbi ning mõne sõbra olemasolu aitaks tal ehk isegi kiiremini kohaneda.

Uude koju tuleb Markusega kaasa ProPlani kinkekott.

Kui sooviksid tulla Markusega lähemalt tutvuma, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!