Markus

Markus
Nimi:Markus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIKIISU MARKUS OTSIB OMA PESA!

See armas kiisupoiss kolis Pesaleidjasse Paljasaare Varjupaigast 21. märtsil 2023. Markuse oletatav sünniaeg peaks jääma 2022.aasta algusesse.

Kui Markus Paljassaarest Pesaleidjasse saabus ei osanud me keegi arvata, et sellisest susisevast ja tõrjuvast kassipoisist saab juba peagi täielik numpsik. Markus on ennast tasahaaval avamas ning esimesed paid ja sügamised on kättegi saadud. Mis peamine, Markus naudib neid ise kohe eriiiti. Tõstab pisikese sabatuti kõrgele-kõrgele ja vajub siis potsti vastu pesa. Ja siis jälle uue hooga.

Lisaks paisõbraks olemisele on sellest ilusas siledakarvalises must-valges kiisus peidus ka tõeline hiirekütt. Läheb lahti tõeline madin kui Markus silmanurgast suletutikest märkab.

Markusele tuleb anda aega, tuleb pakkuda mõistmist ja distantsi. Markus annab ise märku, kui on paikäteks ja sügamisteks valmis. Sellegipoolest on see tulevane kaisupall juba praegu teinud läbi imelise muutumise.

Markus on kiibistatud, vaktsineeritud ja kastreeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed.

Markuse tutvumiseks ootame Sind Pesaleidjasse külla või vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Sinuga ise ühendust.