Marla

Marla
Nimi:Marla
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Manija külast pärit Marla otsib endiselt oma päris perekonda. Talle meeldib uudistada inimesi, teisi kasse ning ta kuulab hea meelega muinasjutte ja päris kõigile ta oma toredat valget kikilipsu ei näita (veel). Seda ma Sulle ütlen, et Sa pead olema kannatlik ja kuulama kassi - tal on veel pikk tee ees, et temast saaks päris sülekass, aga usu koos minuga, et kassid, kes õpivad Sind usaldama võidavad Su südame tuhat korda!

Nüüd te ilmselt küsite, et aga mis mõttega te üldse sellest arast kassist räägin, kui ta ei ole valmis sülekass? Sel samal lihtsal põhjusel, et ka nemad väärivad võimalust, väärivad seda kannatlikku kodu, kes tahaks võita nende piiritu armastuse, mida nad nii hoolega koloonias elades peitnud on.

Kui Sa tunned, et Sinu elust puudub väljakutse, siis on Marla täpselt see, keda Sul on vaja – ma luban, et kui see päev saabub, mil ta Sinu köögis söögipala lunib ja Sulle usalduslikult otsa vaatab, siis muudab see Sind igaveseks.

Marla on ilmselt 7-aastane, ta on vaktsineeritud, saanud parasiiditõrje ja omab ka isiklikku kiipi. Marla elab hetkel Tallinnas Pesaleidja kassitoas.