Marshall

Marshall
Nimi:Marshall
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Marshall on leinud oma pere!

Vahva kassipoiss Marshall kolis Pesaleidja kassituppa 21.07.2021 Suurupist, koos oma õega. Kuna kiisud olid veel pisikesed, tulid nad üsna peagi hoiukoju, et kohe inimestega harjuda ja mõnusalt kasvada. Marshall on sündinud hinnanguliselt 2021. aasta maikuus, olles siis umbes 3-4 kuune. Ta õde oli oluliselt väiksem, seega me ei tea, kas õde oli väike 4-kuune või Marshall suur 3-kuune. Igastahes, on käpad poisil suured, seega tuleb temast üks suurt kasvu kass. 

Marshall on välimuselt kaunilt lumivalge, kuid mõned tahmatäpid on ka peas. Ninanöps on roosa!

Ta on äärmiselt mänguhimuline kassilaps. Energiat on tal vähemalt kahe kassi jagu, kuid ta oskab seda kenasti kulutada. Ta armastab mänguasju, millega saab ise mängida siis kui soov tuleb - olgu selleks lihtne hiireke, mida ringi viskab, või uhkem interaktiivne mänguasi, kus käpaga palli ringi veeretada saab. Muidugi on tal ka lemmik mänguasi - teine kass! Või noh, eks ta rohkem kaaslane ole. Hoiukodus on üks suur isane 2-aastane härra, keda Marshall väga austab ja armastab. Koos on neil väga tore mängida, isegi kui Marshall vahepeal tüütuks kipub. Seetõttu oleks Marsuke eriti õnnelik, kui ta saaks koju, kus on teine kiisu ees. Nii ei hakka ka üksi kodus olles igav ning krati-tuju tuleb harvem peale. 

Marshall on ka väga suur läheduse armastaja. Eelkõige muidugi kui see tuleb teiselt kassilt, kuna ta iga õhtu üritab hoiukodu paikse kiisuga ühte väikesesse pessa end ära mahutada, kuid talle väga meeldivad ka need inimloomad. Öösel poeb ta kaissu magama ja küljealla nurruma, teleka ees tuleb sülle magama ja paisid paluma.. no ideaalne kaisukiisu. Ta vahepeal ehmub, kui arvab, et teda hakatakse kinni krabama, aga sellest oleme me peaaegu lahti saanud ning ta on juba väga julge poiss. 

Marshall kasutab ideaalselt liivakasti ning ta on hea isuga. Ta on kiibistatud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Nüüd on vaja vaid õige kodu leida!

Marshalli tingimused olekski 1.aeg ja armastus 2.mängukaaslane kodus 3.toakassi elu.

Kui Marshall teile huvi pakub, siis palun vajutage all nuppu "soovin seda loomakest", lugege läbi tingimused ning täitke Marshalli nimele loomasoovija ankeet. Marshalli hoiukodu võtab teiega ühendust!