Marten

Marten
Nimi:Marten
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIRI VÕRRATULE MARTENILE! KES LEIDIS KODU!!!


Marten, Sa vist ei kujuta ettegi, kui hinge ja südamesse Sa oma isiklikule vabatahtlikule pugenud oled. 
Kui viirus aasta lõpus Sind ja Su vendi maha murdis ning Sa kõige kehvemas seisus kliinikusse jõudes olid, oli mu süda murtud. Siis ma veel ei teadnud, et Sinust saab mu hoolealune, sest päris ausalt öeldes, ma kartsin ülekõige, et sellest olukorrast Sa enam välja ei tule. 
Meie suureks üllatuseks, õnneks ja rahuloluks oli Sul aga vähemalt üks elu üheksast veel alles ning paranesid kiirelt, tüsistusteta ja üliedukalt! Aga kogu see raviprotsess muutis Su sõbralikuks, paimaiaks, mänguhimuliseks ja nurruvaks kiisupoisiks. Tõsiselt vapper ja tugeva loomuga kassid oled, Marten, Sa tead seda isegi. 
Igatahes pugesid Sa mulle äraütlemata sügavale südamesse ja nii Sinust minu hoolealune saigi. Minu ülesanne on Sinule tähelepanu pühendada, et Sa aina julgemaks ja tublimaks muutuksid; minu ülesanne on Sind näidata paljudele inimestele, sest ehk võlud Sa kellegi südame peale minu oma ka. Ma usun, et Sa teed seda. Sa oled ju nii ilus ja üliarmas poiss!


Lisaks sellele, et Sa oled oma loomult nii suurepärane ja võrratu, on Sul kõik kojuminekuks tehtud - vaktsiin, kiip on olemas, oled kastreeritud ja saanud sise- ja välisparasiiditõrjed. Ja Sul on veel suur pluss - Sa oled noor kass alles, pole aastanegi veel! 
Sa oled tõeline lotovõit kellele iganes, kes Sinusse armub ja Sulle päris oma kodu, päris oma isiklikku paikätt lubab. Ja ma luban, Marten - killuke minu südamest tuleb Sinuga igal juhul kaasa. Lisaks muidugi Pro Plani kinkekott!