Martha

Martha
Nimi:Martha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Martha leidis päriskodu 27.02.2019

SÜLETÄIS ARMASTUST NIMEGA MARTHA OTSIB KODU

Hei sina, jah just sina, seal teiselpool ekraani. Tean küll, et loed hetkel seda teksti ja mõtled, et issand järjekordne täiesti tavaline ning mõttetu kodukass vajab oma päriskodu, et millal ükskord juba need postitused lõppevad. Või mõtled hoopis,, et soovid ise endale kassi, aga siiski pigem mingit ülimalt erilist maine cooni või briti lühikarvalist ning kindlasti just kohe võimalikult pisikest, igatahes kindlasti mitte mingit tavalist triibulist laudakassi välimusega täiskasvanud paksu kassi. Ometi tuli just taaskord sellise kassi pilt Facebookis ette.

Tahate, et avaldan teile saladuse? Kui kõrvale jätta tõukasside peen välimus, topelt hooldamine ning näitustel käimine, siis mina, laudakassi välimusega Martha, ei jää sugugi nendele sadu- kui isegi mitte tuhandeid eurosid maksvatele kassidele alla. Seetõttu leian, et väärin täpselt sama palju päriskodu, kui need n.ö erilisemad ning kallimad kassid. Kusjuures, oma õige veidi lühemate käppade ning ümara kehakujuga olen ma ka tegelikult päris erilise välimusega kass.

Teate, mis on kõige parem? Kuigi mind on ainult üks, siis minule kodu pakkumiseks ei ole tarvis  muretseda, et mulle oleks kümneid ja kümneid soovijaid. Viimase kolme kuu jooksul, mis olen kassitoas elanud on mulle esitatud täpselt 0 sooviavaldust (võrdluseks võin tuua, et peaaegu kaks nädalat kassitoas elanud vene sinist kassi meenutaval kutil on saabunud juba viis ankeeti!). Ometi olen täiskasvanud kassina sama mänguhimuline kui mõni kassipoeg ning tahan täpselt sama palju inimesega diivanil aega veeta kui mõni uhke pärsia kass.

Tänu sellele, et olen ainueksemplar ei pea muretsema, et naabri Maril tekiks ühel päeval täpselt samasugune kassikene koju. Kuna olen steriliseeritud, siis on mind raske paljundada, seega saab minu inimene olla väga uhke pisikese palli omanik, kelle koopiat kusagilt ei leia!

Kui soovid olla minu kõige esimene ning ka viimane kodupakkuja, siis vajuta siin samas nupule "soovin seda loomakest" ning tule vii mind endaga koju!

PS! Esimene inimene, kes mind vaatama tuleb ja lubab pakkuda mulle kõige paremat eluaegset kodu saab lisaks minule kaasa ka Purina kinkekoti! :)