Martin

Martin
Nimi:Martin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA PARIM SELTSILINE MARTIN KOLIS OMA KOJU!

 

See imeilus 2017. aasta detsembrikuus sündinud kassipoiss kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta detsembris Paljassaare varjupaigast. Nüüd elab ta Tallinna Kesklinnas hoiukodus, et veelgi enam koduse eluga harjuda!

Martin on üks eriti lahe kassipoiss ja seda väljendab ka tema välimus. Ta suunurgad on allapoole suunatud, mistõttu tundub petlikult, et ta on kogu aeg pisut solvunud. Tal on imearmas pisut lömmis pruun nöbinina ja suured uudishimu täis silmad. Lisaks on Martinit õnnistatud imeilusa kasuka, suure keha ja mõnusate töntsakate käppadega. 

Martin on väga omamoodi kassipoiss. Ta on väga suur seltskonnalõvi ning annab igal võimalusel enda eksistentsist märku ning on ka järjest enam pailembeline! Ta naudib igasugust tähelepanu, mis talle antakse. Eriti armastabki ta inimeste seltskonda - mängida meeldib talle just inimestega, kas tagaajamist või peitust. Lisaks on ta pigem inimeste kass kui teiste kasside kass - Martin on teiste kassidega alfa-hoiaku võtnud, ning kõigile see alati ei sobi.

Muidu on Martin väga uudishimulik. Kõik kohad nuusutatakse üle ja kõigiga tehakse tutvust. Küll aga on Martinil uni püha - siis ei avata silmi ka kui teda paitama tullakse. Ühel pildil on ka näha, kuidas Martin keset kassituba magada armastas!

Kui just sina soovid vahvale Martinile kodu pakkuda, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija ankeet ja me võtame sinuga juba peagi ise ühendust!