Martsipan

Martsipan
Nimi:Martsipan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MMMAGUS MARTSIPAN OTSIB SOOJA SÜLETÄIT, KUS LAIALI VALGUDA

 

Hetkel elan hoiukodus.

 

Kurrnjäu! :) Mina olen Martsipan, üks magus, ilus, armas 2020. aasta septembris sündinud tüdrukutirts. Ma tatsasin oma väikeste käpakestega Narva tänavatel, kui järsku juba leidsin end Pesaleidjast. Seal tänavatel oli päris hirmus üksi nii väiksena olla, seepärast olen tänulik, et sain Pesaleidjasse varju. Kuna ma olen veel pisi-pisi (võrreldes täiskasvanud ja seenior kiisudega), on mul vaja kiiresti-kiiresti koduke leida. Kas ma võiksin olla just see, kes sulle lähitulevikus seltsi pakub?

 

Nii tänulik kui ma ka pole, ei ole ma siiski veel täitsa 100% harjunud inimestega. Siin soojas meeldib mulle küll, aga kui mõni inimene lähedale triivib uurin ja puurin ma teda iga nurga alt ning võõrale inimesele vaatan veidi altkulmu. Ma luban endale pai teha küll. Ja minust saaks tegelt väga tubli pai- ja sülekiisu, kui ma oma inimestega oma koju saaks. Palun ole nii hea ja vii mind siit omale koju kaissu :(

 

Oma imekauni musta minikleidi eest hoolitsen ma hästi ning käpaduši all käin ka iga päev. Lisaks oskan ma ilusti liivakasti kasutada, süüa paluda, mängida ja lõunauinakuid teha. Oma hingesugulase leidmisel saaks minust ilmselt üks tubli kaisukiisu (ma arvan, et Sul ei oleks selle vastu midagi, sest mul on lihtsalt pleedpehme karv). 

  

Ma ei taha tulevaid munadepühi, jaanipäeva, jõule ja aastavahetust üksi veeta :( Oleksin niiii õnnelik, kui Sa mu siit endaga koju viiksid!

Kui oled nõus mu elu suurima soovi tõeks tegema, siis vajuta palun allolevale nupule “Soovin seda loomakest!” :)