Marusja

Marusja
Nimi:Marusja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OMA KODUS SEPT 2020. Marusja on piduliku välimusega must-valge siidise kasukaga kiisupoeg. Laubalt algab valge triip, mis läheb üle valgeks maniskiks ja siis pehmeks valgeks kõhualuseks. Marusja välimuse teevad eriliseks kaks väikest musta täpikest roosa nina peal. Iseloom on Marusjal väga õpihimuline. Teda võib sageli märgata teiste käitumist uudishimuliku pilguga jälgimas ja meelde jätmas.

Marusja mineviku kohta ei ole palju teada. Ta leiti Kehtnast (30.07.2020) koos oma emaga kortermajade juurest toitu otsimas. Seal oleks võinud ta varem või hiljem auto alla jääda, kui inimesed ei oleks teda Pesaleidja hoole alla toimetanud.

Marusja elab Tallinnas hoiukodus koos kärgperega, kuhu kuuluvad teistest pesakondadest pärit tüdrukud Suusi ja Muusi ning kiisupoiss Murrsik. Kuigi Marusja on ilmselt pärit tänavalt ja inimese paikätt tunda ei ole saanud, omandab ta kiirelt koduse lemmiku oskusi ja on õppinud inimese paitamist nurrudes nautima.

Marusja on kojuminekuks valmis – lisaks eelnimetatutele on olemas liivakastil käimise oskused, kiip ja pass. Marusja on sündinud umbes 1.06.2020.

Kui soovid Marusjaga tutvuda, siis täida meie loomasoovija küsimustik ning hoiukodu võtab sinuga ühendust. Piltidel on Marusja koos kasuvend Murrsikuga.