Mateo

Mateo
Nimi:Mateo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUI UNISTAD ISESEISVAST NING ÄÄRMISELT VAHVAST KASSIST, SIIS TULE TUTVUMA MATEOGA!
Mateo on tõeliselt kaunis must-valge poiss. Mateo on kõigest 3-4 aastane ning seetõttu võib pidada teda tegelikult veel täiesti nooreks kassiks. Kummalisel kombel on Mateo rahulikult istunud ja oodanud oma päriskodu juba veidi üle aasta  ning mitte ükski inimhing ei ole tema vastu huvi tundnud. Võimalik, et see on seotud sellega, et Mateo austab inimese isiklikku ruumi ning ei ole tüütult pealetükkiv. Võib-olla on see seotud hoopis sellega, et inimesed ei soovi oma riietele kahte erinevas toonis karvu. Samas võib põhjuseks olla hoopiski see, et huvilistel on kodus kass juba ees ootamas ning sees on väikene hirm, et mis siis saab kui Mateo muudab üksinda kodus igavleva kassi elu palju põnevamaks.

Kahjuks ei saa me ilmselt kunagi päris õiget vastust sellele, miks Mateo on oodanud üle aasta päriskodus, kuid samas saame loota, et äkki ei pea ta ootama enam kauem ning siiski leiab oma päriskodu. Tegu on siiski tõeliselt vahva kassikesega. Ilmselt saite juba aru, et Mateo on suur sõber teiste kassidega. Tal ei olene, mis soost või kui vana on teine kass, peaasi, et mängida saaks. Mateo mõistab ilusti mängida muidugi tegelikult ka omaette, seega sobiks ta väga hästi ka üksikuks kassiks.
Kuna Mateo elas veidi üle aasta tagasi tänaval ning eriti inimestega kokku ei puutunud, siis ajaga kassitoas on teinud ta päris suuri samme kahejalgsetega suhtlemisel. Mateo ei ole küll veel päris sülekass või loom, kes tüütult koguaeg tähelepanu vajaks. Samas ei ole tegu ka kassikesega, kes inimese vastu mingil moel kuri oleks. Kuna Mateo on endiselt veel inimestega tutvumise lainel, siis ei saa me tagada, et ta ühel päeval ei plaani muutuda tõeliseks sülekassiks, kes igal võimalusel nurrudes järel käiks. Kõike eelnevalt arvesse võttes on tegu suurepärase loomaga inimese jaoks, kes igatseb endale sõpra, kuid samas veedab pikki päevi tööl. Eriti sobib Mateo eelnevalt kirjeldatud inimesele, kellel juba on kodus vähemalt üks igavlev kassike, kes peab pikki päevi üksinda kodus veetma ning igatseb natukene sõpra.
Kui arvad, et just sina oled see inimene, keda Mateo on üle aasta oodanud, siis vajuta siin samas lehel nupule "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija küsimustik ja tule Mateole külla!