Mathilde

Mathilde
Nimi:Mathilde
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜGAVA SILMAVAATEGA MATHILDE TAHAB KOJU!

Mathilde, varasema nimega Tiffany, leiti algselt Kehtna alevikust koos oma siiami-laadset kassi meenutava emaga ning pesitses kassitoas. Ta leidis omale kodu, kuid paraku sai sealt segastel asjaoludel plehku ning pere tema otsimisse ei panustanud, mistõttu meie vabatahtlik ise ohjad haaras ning märgates tuttavat kassi, ta ka kinni püüdis.
Nüüd on Mathilde ühes väga toredas hoiukodus õppimas taas inimesi usaldama.. 

On vähe asju, millest ta end häirida laseb. Ta on inimese suhtes pigem veel skeptiline, aga turvalises kodukeskkonnas, stabiilses rahulikus elukeskkonnas, suure tõenäosusega see muutub. 
Juba esimesel õhtul uues hoiukodus, olles vahepeal ju tänavaid vallutanud, otsustas ta lambakarvaga tugitoolis pikutada kui pererahvast kodus polnud. Aknast piiludes jäi ta muidugi vahele, ent see polnud mingi patt! Nüüd ta enam peidus ei konuta, vaid järjest enam hoiab inimeste lähedusse ja seltskonda, kuid päris üleni ta siiski kedagi veel usaldada ei oska. 
Hoiukodus on ka teine kiisu, seega Mathilde kohta võib julgelt öelda, et ta klapib teiste kiisudega väga tublisti. 

Mathilde on saanud ka oma kiibi, vaktsiini, regulaarselt parasiiditõrjet ning on isegi steriliseeritud. Ta on igati valmis minema oma koju ning omastama sinu diivanipatju!
Kui tunned tõmmet selle kauni silmavaate vastu, siis anna endast märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu.