Mati

Mati
Nimi:Mati
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MATI OOTAB OMA MÕNUSAT INIMEST

Mati on seenior, kes saabus Pesaleidja hoole alla 2019.aastal. Me arvame, et ta on vähemalt 9-aastane. Kuid see ei tähenda, et ta oleks vähem armastusväärsem, kui tema nooremad liigikaaslased.
 
Sellest saati, kui vanahärra saabus hoiukoju, on palju muutunud. Ükskõiksest suhtumisest inimeste vastu on saanud huvi. Samuti on kartus kadunud. Ammu pole kuulda ühtegi susinat ega pole põhjust olnud käpaga anda. Mati usaldab nüüd inimesi. Kuid see ei tähenda, et ta poleks iseloomu kaotanud - kui tema arvates jäi paisi väheks, siis annab ta sellest märku vaikselt nügides. Samamoodi ka tuleb nurin, kui vabatahtlik on konservi andmis aega edasi lükanud.
 
Sõltumata oma vanusest meeldib talle ka vahest sulepulka taga ajada ja närida. Lemmiktegevuste hulka kuulub veel teiste kasside eest hoolitsemine. Talle väga meeldib teiste kiisude kaisus magada ja neid pesta. Peale selle sõbrustab ta ka ühe küülikuga. Seega oleks parim, kui poiss saaks koju, kus on teda juba üks kassikene ees ootamas. 
 
Kui soovid Matiga tuttavaks saada, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest" ning hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust.