Matilda

Matilda
Nimi:Matilda
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÜLEKASS MATILDA OTSIB KAISUTAJAT

Matildal on kullast süda, mis paistab tema päikesekarva silmadest välja ja särab kõikide kassitoaliste peale. Ta on lihtsalt nii armas ja sõbralik. Heal kassil on mitu nime, nii on neid mustmiljon tükki ka Matildal ja täispika nimekirja välja toomine ajaks umbe ka kõige võimsama serveri.

Matilda jõudis Pesaleidja hoole alla Viljandi varjupaigast 30.04.2023. Sündinud on kiisupreili 2020.aasta märtsis. Tegu on ääretult paimaia ja sõbraliku kiisuga, kes pole seejuures pealetükkiv, vaid just mõnusalt kaisukiisu. Matilda on kõige suurem sõber üldse.

Matilda on FIV+, seega on tal immuunpuudulikkus, kuid see ei sega tal olemast sinu pikaaegne sõbranna. FIV ei muuda kassi paremaks ega halvemaks, kuid sellega peab arvestama. FIV+ kassi kohta võid lugeda Pesaleidja blogist: https://www.pesaleidja.ee/blogi/hea-teada-elu-voimalikkusest-fiv-positiivse-kassiga/id/4 

Lühidalt on tegemist immuunpuudulikkusega, mis võib kassi haigustele vastuvõtlikumaks muuta ja kiisu võib neid raskemini läbi põdeda, kui teised kassid. Üldiselt elavad FIV+ kassid tavalist elu ja ajavad oma kassiasju nagu iga teinegi.

Matilda on sama vahva ja armastusväärne nagu iga teinegi kass. Kui Sind huvitab, kuidas FIV+ kassid elavad, hakka Instagramis jälgima #fiv ja #fivcat.

Matilda on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Matildaga kohtuma tulla, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest", järgi juhiseid ja peagi võtame Sinuga ühendust.