Max

Max
Nimi:Max
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

 

Max kolis 06.06.2019 oma koju :)

 

Meie kallis Max on sündinud 2014 aastal. Max hoolib kõigist elusolenditest ning jagab oma nurrumisi igale soovijale. Palun aita meil leida keegi, kes ka teda armastaks ja ta oma koju võtaks, sel korral päriseks.

 

Max on üks sõbralikumaid kasse üldse - ta armastab inimesi, teisi loomi, elu ja head toitu.

Toidu osas ta tegelikult valiv pole, eluraskused on teda õpetanud hindama ka vähest. Kuid meie leiame, et Max on väärt vaid parimat toitu, suurepärast perekonda ja tõesti ilusat tulevikku.

 

Max võeti ära vähekindlustatud pere juurest. Omanikud otsustasid teda ühel päeval mitte enam tuppa lasta, kuna kassike pissis nurka. Nii pidi Maxike olude sunnil mitu kuud elama trepikojas, kus mõni hea inimene vahel mõne toidupalakese poetas. Kasse mittesallivad inimesed, aga kupatasid Maxikese kogu aeg õue lumehange. Teda märkas loomaarst, kes tõi kassikese Tõrva hoiukoju. Maxikese kõrvadest tilkus mäda, tal oli igeme - ja põiepõletik, aneemia - veresuhkur oli alla normi. Max ei oleks seal kaua enam vastu pidanud, kuna tema olukord oli ääretult halb.

Nüüd peale 4 kuud ravi ja ravitoite ning immuunsust tõstvaid toidulisandeid on Maxikese tervis parem, söögiisu on tõusnud ja karv läigib, vee joomine on vähenenud. Ravi toitudega peab aga jätkama ja hoidma silma peal tema tervislikul seisundil.

 

Max elab toredas hoiukodus Valgamaal. Hoiukodus on ta saanud parasiiditõrje, kiibistatud ja kastreeritud. Hoiukodus on küll hea, kuid Max igatseb oma inimest, kelle seltsis õhtuti telekat vaadata, kes valaks krõbinaid kaussi ning sügaks mõnusalt kõrva tagant. Nii saaks hoiukodu perenaine aidata järgmist abivajajat ja Max võiks nurruda oma tõelisele perekonnale, kes teda enam mitte kunagi ei hülga.

 

Kirjuta meile, kui soovid Maxi kohta rohkem kuulda!

Max ootab Sinu kirja juba põnevusega!