Mazikeen

Mazikeen
Nimi:Mazikeen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE MAZIKEEN ON VALMIS OMA TÕELISEKS PEREKS!

Umbes 5 aastat tagasi ühel päeval peatus Tartumaal teeäärse talu kõrval auto ja tõstis välja Mazikeeni. Hirmul Maze ei osanud muud teha kui oodata seal samas. Iialgi ei või teada äkki pere tuleb ju tagasi? Mazikeen jäi teeäärsesse tallu ja leidis peavarju vanast kanalast. Talupere andis Mazikeenile süüa ja leppis sellega, et neil elab kanalas üks nurrik. Varsti polnud, aga Mazikeen enam üksi. Maze sai emaks ja peagi tuli kuskilt teeäärsesse tallu veel üks kass. Talupere ei osanud teha muud kui nurrikutele süüa anda, aga peagi kasvas paar kassi suureks kolooniaks.

Maze jõudis Kaiaverest hoiukodusse 2018.a detsembri keskel. Mazikeen sai lahti parasiitidest, pehme sooja pesa ja paar mänguasjagi. Maze oli, aga esimesd paar kuud nii segaduses ja hirmul, et ei osanud teha muud kui inimesele kallale hüpata. Vaikselt, õige tasapisi meenus Maze' ile, et tegelikult on paid imemagusad ja mõnusad.

Täna, nii mõnigi aasta hiljem on Maze valmis leidma oma TÕELISE PERE! Tõelise pere, kellega koos olla õnnes, pasteedis ja lõpuni!

Maze ei karda enam inimest ja naudib südamest paitamist ning mängimist. Järsud kiired liigutused ja sülle võtmine on veel hirmus, aga oma pere seltsis möödub kindlasti seegi.

Maze saab vahvalt läbi ka teiste kassidega ja oskab oma toidupalukesi jagada. Mazikeen on sündinud umbes 2014. aastal ja ootab oma päris pere Tartu hoiukodus.

Kui Sina võiksid olla Maze TÕELINE PERE siis palun täida kiisuvõtja küsimustik, siis saame Sind kiisukesele külla kutsuda.