Mazikeen

Mazikeen
Nimi:Mazikeen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE MAZIKEEN ON VALMIS OMA TÕELISEKS PEREKS!

Umbes 4 aastat tagasi ühel päeval peatus Tartumaal teeäärse talu kõrval auto ja tõstis välja Mazikeeni. Hirmul Maze ei osanud muud teha kui oodata seal samas. Iialgi ei või teada äkki nad pere tuleb ju tagasi? Mazikeen jäi teeäärsesse tallu ja leidis peavarju vanast kanalst. Talupere andis Mazikeenile süüa ja leppis sellega, et neil elab kanalas üks nurrik. Varsti polnud, aga Mazikeen enam üksi. Maze sai emaks ja peagi tuli kuskilt teeäärsesse tallu veel üks kass. Talupere ei osanud teha muud kui nurrikutele süüa anda, aga peagi kasvas paar kassi suureks koloonikas.

Maze jõudis hoiukodusse detsembri keskel. Mazikeen sai lahti parasiitidest, pehme sooja pesa ja paar mänguasjagi. Maze oli, aga esimesd paar kuud nii segaduses ja hirmul, et ei osanud teha muud kui inimesele kallale hüppata. Vaikselt, õige tasapisi meenus Mazeile, et tegelikult on paid imemagusad ja mõnusad.

Täna, pool aastat hiljem on Maze valmis leidma oma TÕELISE PERE! Tõelise pere, kellega koos olla õnnes, pasteedis ja lõpuni!

Maze ei karda enam inimest ja naudib südamest paitamist ning mängimist. Järsud kiired liigutused ja sülle võtmine on veel hirmus, aga oma pere seltsis möödub kindlasti seegi.

Maze saab vahvalt läbi ka teiste kassidega ja oskab oma toidupalukesi jagada. Maze on steriliseeritud, kiibitud ja saanud parasiiditõrje. Mazikeen on umbes 5 aastane ja ootab oma päris pere Tartu hoiukodus.

Kui Sina võiksid olla Maze TÕELINE PERE siis palun täida kiisuvõtja küsimustik