Me

Me
Nimi:Me
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIMAIAS MAMMA ME

Heihei, mina olen Me. Hoiukodu kutsub mind lausa Mamma Me-ks, sest hoian koguaeg oma pojal MiniMel silma peal ja kutsun teda vahepeal korrale, kui ta liiga ülemeelikuks läheb. Varem me elasime õues külmas ja näljas, aga meil vedas! Me sattusime koos MiniMe-ga Viljandi varjupaika ja sealt edasi juba Tallinnasse Pesaleidja hoiukoju.

Elu hoiukodus on tore. Siin on ruumi mul koos oma poja MiniMe-ga joosta ja mängida. Üldiselt tegelt olen hästi rahulik ja pigem meeldib mulle inimestega voodis lebotada, aga no tead, vahel tuleb see teine noorus ka sisse.

Ma olen nii tore, sõbralik ja leplik õiges. Käin ilusti liivakastis, toiduga ei pirtsuta ja olen ka kõik vajalikud protseduurid juba saanud. Seega muus osas täitsa valmis kass!

Nagu näete, siis palju ma ennast pildistada ei lase, sest noooo kui see käsi koos telefoniga juba minu poole tuleb, siis parem juba napsan selle pai. Ega seda paikätt ju saa mingi pildi pärast raisku lasta. Hoiukodu ikka üritab ja üritab, aga mina olen kiirem. Paid mulle meeldivad!

Kuna tänaval ei ole olnud elu kerge ja ikka pidin enda ja oma lapsukese eest seisma, siis olen saanud väikese vigastuse silma, mistõttu on mu silm lihtsalt veidi märg. Olen käinud juba silmaarstil ja tema ütles, et sellega kahjuks midagi teha pole, kui et jälgida ja vahepeal puhastada. Mina mõtlen nii, et see on minu märk igaveseks, et olen olnud üks ütlemata vinge ema! Loodan, et ma saan oma uude koju võtta kaasa ka oma lapse MiniMe, aga kui ka ei saa, siis jääb ta igaveseks minu südamesse.

Annan kohe teada, et minu tütrekese MiniMe kehast leiti selline bakter nagu giardia, mis tegi ilmselt ka minu kõhtu lahti. Tänaseks on mu kõht on ilusti korras, kuid ilmselt on  corona viirus on siiski mul kehas ning seda ravida ei saa. EI-EI, ärge muretsege, see ei ole inimeste koroona ning ei ole nakkav inimestele. Samuti ei põhjusta see mul mingeid vaevusi (see lihtsalt on mul veres nagu inimestel herpes) kuid hea oleks kui saaksin igaksjuhuks edaspisi vaid seedimist tugevdavat toitu. Seetõttu oleks super vahva, kui saaksime kolida koos Minimega ühte koju, sest meil on nii palju ühist!

Igatahes, kui Sa tundsid minus ära enda südamesõbra,  siis täida loomasoovija ankeet ja minu hoiukodu võtab Sinuga ühendust.

Jään Sind endale külla ootama!
Me