Megan

Megan
Nimi:Megan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MEGAN FOX!

Haruldaselt kaunite silmadega Megan on leebe triibik pehmete valgete käppade ja kõhualusega. Ta on suutnud meid kõiki oma iseloomuga üllatada. :) 

Kassid ei unusta. Nii ei ole ka Megan unustanud inimeste kurja käitumist. Kahjuks tuleb väga palju ette, et tänavalt varjupaika jõudvad kassid ei usalda inimest, on arglikud ja susisevad. Usaldama hakkamine on pikem protsess ning see on igati mõistetav, kui kogu su senine elu on olnud pidev võitlus ellujäämise nimel. Iga triip tema kasukas märgib üht üleelamist. Megan on võitleja, Megan on ellujääja.

Megan on läbielatu tõttu aravõitu, kuid tema erakordsetes mandlikujulistes silmades on näha soovi üle kõige saada lihtsalt sooja armastust ning palju paisid. Pesaleidas oldud aja jooksul on Megan palju arenenud. Ta on uudishimulikuks muutunud ja kuigi ta hoiab distantsi, tahab ta kursis olla kõigega, mis ümberringi toimub. Tema seiklejavaim ei ole raugenud. Kõige toredam oleks kellegagi koos edasi seigelda. Äkki Sinuga?

Kevadtuuled puhkusid aga Meganile uue eluvaimu sisse. Neiu kalpsab aeg-ajalt toas ringi ega lesi enam kogu aeg pesas. Tõsi, vanad harjumused on visad kaduma, seega näeb Meeksut endiselt tihti pesas tukkumas. Küll aga on ta suures kassikarjas veidi paremini kohanenud ja ta ei ole enam nii suures stressis, kui varem.

Ühel kaunil päikseküllasel päeval vaatas Megan nagu tavaliselt teisi kasse suleritva püüdmas. Suur oli üllatus, kui neiu sööstis mänguväljakule suletupsu püüdma. Sattus sellest nii suurde vaimustusse, et teised ei saanudki enam mängida. See oli hea päev Meganile ja kõikidele kahejalgsetele, kes temast hoolivad ja muretsesid tema käpakäigu pärast. Kui ta veel kassitoast oma koju lahkunud pole, püüab ta suleritva edasi.

Nurrumootoriga on aga on veidi pahasti. See on vist rikkis. Või lülitus välja? Siis oleks lihtsalt vaja "on" vajutada. Oleme kindlad, et õiges kodus oma päris perega leiab Megan enda sisemise nurrumootori, kes selle rohkete paidega käima tõmbavad. Algus on juba tehtud - pepu pealt veib pai teha. Teine etapp ehk pikk silitus on töös, 90% loaded, 10% jäänud. Järgmine etapp: pai pea pealt. Sind ootavad Meganiga ees põnevad ajad, mil saate koos kogeda tema avanemist ja palju teisi rõõme.

Kõikidest headest uudistest hoolimata loodame, et nüüd hakkab Meganile uksest-aknast hoiukodu pakkumisi sisse sadama, sest päris õnnelikuks ei saa ta kunagi nii paljude kassidega koos elades. Mõni kass tahaks lihtsalt omaette olla. See ei tähenda, et ta ei armasta inimesi või teisi kasse üldse, lihtsalt neid mini-tiigreid võiks tema ümber kordades vähem olla. :)

Megan on sündinud augustikuus 2019 ja praegu 3-aastane. Pesaleidjasse kolis kassike Jõelähtmelt ennemuiste ehk 2021. aasta augustis. Talle on tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid (vaktsineerimine, steriliseerimine, jt), mis on kirjas tema passis.

Kui Sina sooviksid Meganile, kel silmis särab kodulootus, armastavat pesa pakkuda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu palun tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust. Tee Meganile ilus kingitus ja kingi talle kodu.