Melman

Melman
Nimi:Melman
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA TRIIBIK MELMAN OTSIB PEREMEEST

See vahva triibik on Melman ja sündinud on kiisupoiss 2020.a augustis. Meile jõudis ta MTÜ Paikassist ja nüüd ootabki ta vaikselt Pesaleidja kassitoas 2022.aasta märtsikuust oma inimest.

Melman tundub esmapilgul täitsa tavaline triibuline kiisu, kuid tema ninaotsa katab vahva valge kriipsu. Selle järgi tunneb Melmani ka kõige pimedamas ja sügavamas pesas kergesti ära.

Paikäest Melman veel lugu ei pea ja talle meeldib nende veidrate kahekäpalistega ohutut distantsi hoida. Sellegipoolest on need inimesed ühed eriti head mängukaaslased ja suleridva mängust Melman juba niisama lihtsalt ära ei ütle.

Lisaks on inimestest veel veidi kasu, sest tihtipeale toovad nad kaasa miskit maitsvat maiustamiseks. Kuna Melmanil pole suus ei ühtegi kikut, siis on tema lemmikud pehmed ja suussulavad konservid. Melman ootab kannatlikult kuni konservijärg temani jõuab ja siis matsutab mõnusalt kahe suupoolega kuni kõht on kenasti punnis.

Melman on on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja valmis oma koju kolima. Kui arvad, et just Sulle kuluks üks Melman ära, täida palun loomasoovija ankeet ja võtame Sinuga õige peagi ühendust!