Melody

Melody
Nimi:Melody
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE PROUA MELODY SOOVIB LEIDA  SOOJA PESA!

Melody lugu on kurvavõitu. Tal pole kunagi olnud oma päriskodu. Melody leiti Narvast ning keegi ei tea kui kaua ta pidi ootama tänaval, trotsima ilma heitlikku meelt ja muretsema, kust tema järgmine toidukord tuleb. 

Melody on seeniorkass, umbes 8-9 aastane, mis tähendab, et ta on juba pea kümnendi pidanud veetma ilma armastava koduta. See on pikk aeg juba inimese jaoks, kuid veelgi pikem aeg kassi jaoks. 

Vaatamata oma raskele saatusele on Melody hakanud inimesi usaldama. Ta ootab sind alati uksel koju,  ise keerutades ja sulle pikalt otsa vaadates, et millal sa mulle juba pai teed?! Melodyle meeldib aega veeta aknalaual välja põrnitsedes ja omi mõtteid mõlgutades. Temalgi on pappkastidesse kerra keeramise geen olemas ja ta naudib seal pikutamist väga. Söögiaega tuletatakse meelde heledate piiksudega ning kui Melodyl on eriti hea olla viskab ta end demonstratiivselt selili, neli käppa taeva poole, sulle heldinult silma vaadates.

Kas poleks aeg sellisel raske saatusega nunnupallil juba oma kodu leida? 

Kui soovid Melodyt rohkem tundma õppida, siis tutvu palun meie tingimustega, täida loomasoovija küsimustik ja saad tulla temaga Tallinnas asuvasse hoiukodusse kohtuma.

Kui soovid pakkuda esimest päriskodu maailma armsamale Melodyle, siis täida ära meie loomasoovija küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest" ning me võtame Sinuga ise ühendust!