Merilyn ja Marilyn

Merilyn ja Marilyn
Nimi:Merilyn ja Marilyn
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kenad preilid Merilyn ja Marilyn igatsevad juba koju! Õekeste Merilyni ja Marilyni lugu algas ühes Tallinna vanalinna varjulises hoovis, kus kassid sündisid 2014. aasta sügisel. Elu polnud just meelakkumine: vahel leidus küll juhuslikke toidupakkujaid, aga külm, tänavaelu ohud ja aina korduvad jooksuajad ei andnud asu. Üks hoovimaja elanikest ei suutnud kasside ellujäämisvõitlust pealt vaatama jääda, vaid asus tegutsema. Ta püüdis kassid lõksuga kinni just õigel hetkel, sest Merilyn oligi juba tiine. Mõlemad kassid steriliseeriti kiiresti ja seekord jäid soovimatud kassipojad sündimata. Õdedel oli ju selletagi juba piisavalt tegemist, et kohaneda suure elumuutusega tänavalt inimese hoole alla. Inimpelglikele õedele leiti kogenud hoiukodu ja vähem kui ühe aastaga on palju muutunud! Merilynist ja Marilynist on saanud kodukiisud, kes tulevad juba ise pai küsima. Võõraste suhtes on nad veel veidi arad, aga julgus kasvab kogu aeg. Õekesed hoiavad puhtust, käituvad hästi ja on sõbralikud. Hoiukodu on teinud tubli töö õpetades kassipreilidele kooselu inimesega.

Merilyn ja Marilyn oleksid valmis minema oma koju kasvõi täna. Kust seda kodu leida? Võib-olla sinu juurest? Või ehk aitaksid meid selle kuulutuse jagamisega?

Merilyn ja Marilyn on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiiditõrje ja mikrokiibid. Koos nendega tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkepakK!