Michelangelo

Michelangelo
Nimi:Michelangelo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURE SÜDAMEGA MICHELANGELO TAHAKS SULLE KAISSU TULLA!

Armas triibik Michelangelo (sõpradele Miku) tahaks ruttu leida oma kodu! See tore noor kiisupoiss tuli Pesaleidjasse 17.mail.2023 Viti külast. Vaatamata tõenäoliselt väga vähesele varasemale inimkokkupuutele on Michelangelo kassitoas just kahejalgsete vastu suurt kiindumust üles näidanud! Ta on väga pailembene ning tahab ka sülle ronida. Kahjuks on tal meie kassitoas väga raske - talle ei meeldi üldse teised neljajalgsed! Ta istub nukralt kas aknalaual või pesas ning kurdab häälekalt olukorra ja kasside rohkuse pärast enda ümber. Seega oleks väga oluline, et Michelangelo õnne ja rahu silmas pidades oleks ta pere ainus neljajalgne lemmik. 
Vaatamata häälekale kurtmisele kassitoas ei ole Miku iseloomus aga grammigi vägivaldsust, mis on väga märkimisväärne. See annab samuti meile kinnitust, et rahulikult koju jõudes saab temast võrratu sõber ja seltsiline diivanil, voodis ja kõikjal, kuhu tema käpakesed teda koos oma uu(t)e pereliikme(te)ga viivad!

Kui sulle tundub selline elu koos Michelangelo-ga oleks võrratu, siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame sinuga peagi ühendust!