Miisu

Miisu
Nimi:Miisu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS MIISU ON KODUPAKKUMISTELE AVATUD!

Hei, minu nimi on Miisu, sündinud olen 2015. aasta juunis ja minu elu esimesed neli aastat olid üsna helged, mul oli oma kodu ja inimene, kellega päevad läbi koos olime. Nautisin täiel rinnal kodukassi elu, kuid siis juhtus hirmus asi, et kaotasin oma inimese. See oli minu jaoks suureks šokiks, kuid õnneks võttis Pesaleidja mu enda tiiva alla.

Välimus on mul ilus, aga klassikaline – olen keskmist kasu, pehme, must-valge kasukaga. Iseloom on mul ka hea, kuid sisimas tunnen ma end siiski üksildasena. Pesaleidja kassitoas olen küll ümbritsetud paljudest teistest vurrukandjatest ja inimesi kohtan samuti igapäevaselt, kuid keegi neist pole siiski päris oma… Pole kedagi kellega lähemalt tutvust sobitada, kaissu pugeda ja oma igapäeva muresid jagada… Üleliia kõrgeid ootusi mul oma tulevase kodu osas pole, vajan vaid kohta, kus saan end turvaliselt ja armastatuna tunda ning samuti piisavalt aega ja mõistvat suhtumist sellega kohanemiseks.

Vabal ajal meeldib mulle aknast linde, oravaid ja lihtsalt pilvi vaadelda, samuti meeldib mulle väga süüa. Ma naudin väga ka aknalaudadel istumist, lamamist ja peesitamist, kuid olen avatud ka uutele hobidele, mida oma uue perega päevakavva võtta.

Uude koju võtan kaasa Pro Plani stardipakikese. Kui soovid mulle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ning võtan Sinuga ühendust