Miisu

Miisu
Nimi:Miisu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Miisu on kodupakkumistele avatud

Hei, minu nimi on Miisu ja ma olen üpriski kurb, sest oma praeguse nelja eluaasta jooksul olen kaotanud oma inimese ja pole veel uut leidnud. Välimus on mul ilus, aga klassikaline- olen keskmist kasvu ja oman pehmet, kaunist must-valget kasukat.  Kuid sisimas tunnen ma end siiski üksildasena. Pesaleidja kassitoas olen küll ümbritsetud paljudest teistest vurrukandjatest ja inimesi kohtan samuti igapäevaselt, kuid keegi neist pole siiski päris oma… Pole kedagi kellega lähemalt tutvust sobitada, kaissu pugeda ja oma igapäeva muresid jagada… Üleliia kõrgeid ootusi mul oma tulevase kodu osas pole- vajan vaid kohta, kus saan end turvaliselt ja armastatuna tunda ning samuti piisavalt aega ja mõistvat suhtumist sellega kohanemiseks.

Vabal ajal meeldib mulle aknast linde, oravaid ja lihtsalt pilvi vaadelda, samuti meeldib mulle väga süüa. Ma naudin väga ka aknalaudadel istumist, lamamist ja peesitamist, kuid olen avatud ka uutele hobidele.

Olen kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Uude koju võtan kaasa Pro Plani stardipakikese. Kui soovid mulle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ning võtan Sinuga ühendust