Mikael

Mikael
Nimi:Mikael
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUURTE SILMADEGA TIIGERKIISU OOTAB IGAVEST KODU!

 

See armas kassipoiss pildil on Mikael. Mikael on umbes 1-aastane, alles noor ja eriti krapsakas! Ta on uhke tiigri kasukaga, parasjagu suur aga sihvakas isane kass. 

 

Kui Mikael Pesaleidjasse kolis, 15. veebruaril 2021, oli ta väga paimaias. Kuid kassitoas on ta arglik - palju kasse, rohkem stressi. Ta pahurdab kihinaga ja ei tea, kas julgeb kõiki inimesi usaldada. Teiste kassidega saab ta aga väga hästi läbi ning kaisutab nendega. Koduses keskkonnas tuleks kindlasti Mikaeli kaisukiisu loomus taas välja, seega äkki keegi saab ta eemaldada saginat täis kassitoast ja pakkuda talle päris oma kodu. Ta on väga ilus kass kelles on nii palju armastust mida jagada, kui vaid saaks rahulikult veidi julgust koguda.

 

Mikael on kastreeritud, kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje ja vaktsineeritud, samuti on tal päris oma kassipass. 

Kui soovite kiisukesega tutvuma tulla, klikkige nupul "Soovin seda loomakest", lugege läbi kassivõtmise tingimused ja täitke loomasoovija küimustik. Võtame teiega ühendust!