Miki

Miki
Nimi:Miki
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUPERSÕBRALIK JA SOTSIAALNE MIKI PÄÄSTETI EUTANAASIAST NING OTSIB NÜÜD UUT JA ARMASTAVAT KODU!

Imearmas karvakera Miki on vahva ja äärmiselt sotsiaalne ning inimlembene kassipoiss, kes jõudis Pesaleidjasse 17.11.2023. Ta on sündinud 28.06.2015. Tal on pehme pikakarvaline must-valge kasukas ja armsad suured kollakas-rohelised silmad.

Kassike jõudis meieni PetCity loomakliinikust, kuhu eakas perenaine ta eutanaasiale viis, sest Miki, 7-aastase kastreerimata poisina, aeg-ajalt kodus nuttis. Loomakliinikus selgus, et Mikile tegid liiga põie kristallid. Nii paluski loomakliinik Pesaleidjalt abi, et elurõõmus ja terve kassike ei peaks liiga vara ja ilma ilmselge põhjuseta üle vikerkaaresilla minema. Niisiis peale vajalikke protseduure ja ravi jõudiski Miki meile ja ootab nüüd uut perekonda, kes näitaksid talle tingimusteta armastust ja võimalust elada õnnelikult ilma tagasitoomishirmuta.

Miki on väga paimaias ja armas kassike. Ta on rõõmus, sotsiaalne ja väga suure südamega. Ta on koduse eluga harjunud ja teab suurepäraselt, kuidas olla tubli kodukiisu. Miki väärib kedagi, kes teda armastaks ja kelle juures elu lõpuni turvaliselt elada. Ta eelistaks elada kodus, kus ei oleks väikeseid lapsi ja kus tema jaoks jaguks palju tähelepanu. Mikil on suurem huvi taimede vastu, mistõttu kodus võiks olla taimed, mis on kassidele ohutud.

Miki on kiibistatud, kastreeritud ja saanud sise- ja välisparasiidi tõrjed ehk täielikult valmis kodukiisu eluks. 

Kui Miki võitis su südame ja tahad pakkuda talle armastavat ja turvalist kodu, siis kliki “SOOVIN SEDA LOOMAKEST” nupule, tutvu looma võtmise tingimustega, täida loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga peagi ühendust!