Mikk

Mikk
Nimi:Mikk
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Mikk on imeilus halli värvi kassipoiss, kelle iseloom on tema kasukast veelgi imelisem. Energiast pakatav neli kuud noor Mikk on nüüd hoiukodus kosunud ja valmis oma päriskoju kolima! Kui tuppa astuda, siis jookseb Mikk kohe vastu Sind tervitama. Talle meeldib inimest mööda elamist jälitada, sülle pugeda ja enda nina vastu inimese nägu hõõruda. Mikk armastab kaisus magada ja nurru lüüa. Kassipojale omaselt meeldib talle ka mürada ja mängida. Mikk armastab üle kõige inimesega kudrutada. Inimesevaba aega veedetakse koos vennakestega mürades. Eriti imeline oleks, kui koju koos saaks kolida vennakesega, kuna koos on toredam, kui üksi ja kui inimene kodust ära on, siis saab üksteisele seltsiks olla! Kui kodus oleks ees ootamas teine kiisu, siis ka see oleks imeline, kuna Mikk saab hästi läbi ka hoiukodu suuremate kiisudega. Ta on imetore kassike, kes tahab leida pere, kellega koos suureks kasvada ja kogu oma ülejäänud elu koos veeta.

Kui Sulle tundub, et Mikk võib olla just Sinu tulevane pereliige, siis täida talle ankeet ja kutsume Sind külla, et saaksite kiisupoisiga lähemalt tuttavaks saada! http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Mikk omab kiipi ja passi ning on korrapäraselt saanud kõik parasiiditõrjed. Ta kasutab väga eeskujulikult oma potti ja ka kratsipuud, olles väga kombekas poiss. Uude koju tuleb kaasa ka pisike kingipakike Royalilt, et uues kodus sõbraks saamine kergemalt sujuks!

23.01.18 Mikk on uues kodus :)