Mikko

Mikko
Nimi:Mikko
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIKKO OTSIB PÄRIS OMA KODU!

Mikko on 2013.aasta suvel sündinud kiisu, kellel õnnestus Tõrva tänavatel ellu jääda ja suureks kasvada. 2015.aastal õnnestus kiisuke kinni püüda. Praegu elab häbelik kassinoormees me suurimas hoiukodus Tõrvas.

Ta pole veel sülekiisu, aga Mikkoga on võimalik suureks sõbraks saada – selleks oleks talle vaja rahulikku pesapaika ja kannatlikku inimest ning veidi aega ... Juba praegugi on näha, et Mikko meelest ei olegi KÕIK inimesed enam halvad ja hea südame ning sõbraliku häälega saab Mikkos seda tunnet vaid süvendada. Loomulikult läheb vaja ka pisut konservi ...

Kui Sa tunned, et tahaksid enesele kassipoissi, kes Sind jäägitult armastab ja usaldab, siis palun, täida meie Kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust! Kindlasti on (hoiu)kodu leidmisel abiks ka see, kui oma tuttavatele kassisõpradele Mikkost pildi saadad!

Mikkole on teretulnud ka hoiukodu pakkumised. Hoiukodus, kus oleks vähem kiisusid sotsialiseeruks ta kindlasti paremini. Kui soovid kiisukesele hoiukodu pakkuda, palun kirjuta meile.