Milano

Milano
Nimi:Milano
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Milano kolis enda pessa 07.03.2022

 

VÄIKE UUDISHIMULIK MILANO OTSIB KODU!

Milano jõudis Pesaleidja tiiva alla 16.03.2020 Raplast. Nüüdseks on tüdruk juba üle kahe aasta oma päris kodu oodanud. Kassituba tekitab Milanole stressi ja ei mõju ta tervisele hästi. Õnneks on Milano veel täiesti terve ja valmis kohe koju minema. 

Milano on iseloomult rahulik uudistaja, kes inimesi veel veidi pelgab, kuid uurib uudishimulikult. Kui kassitoas aega veeta, tuleb ta kindlasti esimeste seas nuuskima. Koduses keskkonnas toimuks inimeste ja kõige muu uuegaharjumine palju kiiremini kui kassitoas ning nii võiks temast saada eriti armas pai kassike. Milanol ei ole ka teiste kassidega mingisugust probleemi.

Milano on pikakarvaline väikest kasvu kassitüdruk. Valgel taustal on hallid laigud. Silmad on tal tumerohelised. Kassike on arvatavasti sündinud 2018. aastal, nii et teda ootab veel palju ees!

Armas Milano on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda kallile Milanole armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".