Mini ja Midi

Mini ja Midi
Nimi:Mini ja Midi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juuli 2018. Mini ja Midi leidsid oma perekonna ning kolivad peagi koju! :) 

Heihoo, kas Sinu kodust oleme puudu MEIE? 

Oleme Mini ja Midi, õeke ja vennake. Sündinud umbes Mai alguses ja tänaseks oleme paraku täiesti iseseisvad, seega oleme valmis oma koju kolima!

Kuna tänaval olime koguaeg üksteise kõrval ja ka hoiukodus hoiame väga kokku, siis edasist eluteed jätkame loomulikult vaid ühiselt. Tegelikult on see parem nii meile, kui ka meie tulevasele perekonnale. Kuna kui pererahvas oma toimetusi tegemas, pakume meie üksteisele seltsi ja möllame omavahel. Ja kui ära väsime, siis poeme üksteise kaissu tuttu ja ootame kuni koju jõuad.

Me oleme väga kihvtid ja mänguhimulised sellid, inimest me veel naaatukene pelgame, kuid õige veidi. Sulepulgaga mängida on ju tegelikult niii kihvt ja ka paid on üsna mõnusad, paaril korral oleme julgenud isegi nurrumootorid sisse lülitada.

Meil on väga head kombed ja oleme üldse imetabased sellid! Kui soovid meile kodu pakkuda, siis täida meile ankeet ja kutsume Sind külla! Siis saad meiega mängida ja möllata, pealekauba ka Mini sulgpehmet ja Midi siidpehmet karva silitada.  

Mini ja Midi on saanud parasiiditõrjed, enne kojuminekut saavad kassilapsed ka kiibid ja passid. Uude koju võtavad mõlemad kaasa oma isikliku kingipaki Royalilt, et uus algus kergemalt sujuks.