Minni

Minni
Nimi:Minni
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS MINNI OOTAB OMA KODU!

Minni imeline ja võrratu hoiukodu kirjutab kassipreilist nii:
Minniga on nii, et ta on maailma suurim kaisukas ja helluseingel. Meil on nüüd kombeks tervitada teineteist kui me koju saabume kõigepealt pika lamamise ja kõhu alt ja mujalt sügamisega ning seejärel võib Minni (kui just kõht parasjagu väga-väga tühi ei ole) olla süles lõputult, puksides peaga ja nautides sügamist ja paisid ja lihtsalt süles olemist. Miskipärast talle meeldib just siis süles olla, kui me seisame või kõnnime, nii kui istume maha, siis Minni vupsab sülest maha. :) Minni on väga leebe, sõbralik, viisakas ja kannatlik kass. Ta kannatab vaikselt ära kõik silmarähma puhastamised, kuigi kellele see ju meeldiks - samas puhtad silmad on ka mõnusad.

Mängida Minni on soovinud täpselt 5 korda peale oktoobris meile tulekut. Meile see sobib, sest me olemegi rohkem kaisutajad, mitte nii mängijad. Aga ma kujutan ette, et mõned lastega pered võiksid teda veidi igavaks pidada. Minni üldiselt veedab oma päevad magades, siis tervitades, nurrudes ja kaisutades ja muidugi - süües. Minni kaalub 3kg ringis.

Minni teeb eriliseks see, et ta on üsna häälekas preili. Ta kräunub siis, kui ta ärkab, siis kui süüa tahab, siis kui pissihäda on, ja vahel vist ka muudel hetkedel, millele ma põhjust pole leidnud - ehk kui teised kassid teevad vaiksemalt mjäu, siis Minni võiks vabalt ka hommikuse kuke töö ära teha, mitu korda päevas. Meie oleme saanud toimetada nii, et paneme ukse lihtsalt kinni, ja Minnile jääb üks majapool. Meie oleme tõlgendanud tema kräunumist kui ”jutustamist” (vahel meenutab see isegi nagu kääksumist), ja pole sellest suuremat numbrit teinud. Võtame teda sellena, kes ta on. Samas võib juhtuda, et kui keegi Minni endale päriseks tahab võtta, siis sellega peaks arvestama kohe võttes, sest see võib näiteks 1-2 toalistes korterites häirima hakata. Või ka muid kergeunelisi isendeid. :) 
Üldiselt aga on Minni minu meelest armastuse ja kaastunde õpetaja - ideaalne kass neile, kes armastavad paisid ja kassikaisutamisi mängulõvide asemel.

Minni on sündinud oletatavalt kuskil 2013 aastal. Ja meie hoole alla jõudis ta Paljassaare varjupaigast 2018 aasta märtsikuus.
Kaasa võtab ta oma uude koju Pro Plani kinkepakikese.

Ole hea, vajuta nupukest "soovin seda loomakest", täida ankeet ja me kutsume Su Minnile külla!