Minni

Minni
Nimi:Minni
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KLEENUKE MINNI OTSIB OMA INIMEST!
VÄGA OODATUD ON KA HOIUKODUPAKKUMISED!

Minni tuli meile üle teisest varjupaigast ja seal viibis ta pikalt puuris pisut jooksvate silmadega. Meie juures läbis kohe üldkontrolli kliinikus koos verevõttudega, ja meie rõõmuks olid kõik näitajad täiesti korras! Ehk et stress.. see kole ja paha stress, millest me varjupaigakeskkonnas üle ega ümber paraku ei saa.
Ehk vastab tõele - Minnil tõesti silmad jooksevad, kuid oleme veendunud, et kodus, kus puudub hirm tähelepanuta jäämise järgi ning toidukausi võitlemise pärast, see probleem laheneb. 
Aga kes tahab seda kõhnakest kiisupreilit, kes on vägagi sotsiaalne ja võimalusel kükitavale vabatahtlikule sülle koheselt poeb, et pisutki hellust ja lähedust saada?
Minni ootab väga oma inimest.

Minni on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud korrapäraselt siseparasiiditõrjeid ning on igati valmis seejuures päriskoju kolima. Ta on selline üsna keskpärases eas, seejuures olles igati noor ja tubli - 5-aastane umbkaudu. 
Kaasa võtab ta ka Royal Canin kinkepakikese.
Palun täida ankeet, kui Sulle Minni hinge on pugenud nagu meile kõigile, meie kodulehel: https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja me võtame Sinuga ühendust!