Minni

Minni
Nimi:Minni
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄIKE JA KLEENUKE MINNI VAJAB VÄGA HOIUKODU!

 

Loomulikult on Minni avatud ka päriskodupakkumistele, kuid tegelikkuses peame tõdema, et ega ilmselt ei ole seda üldse kerge leida kiisule, kes vajab oma elu lõpuni tablette. Teame-teame, et nii ei tohiks ühe kassi lugu alustada, sest nüüd ei loe enam keegi edasi. Kes ikka tahab haiget kassi? 
Aga Minni on väärt elu, olenemata sellest, et ta peab sööma tablette. Ja tal ei ole mitte midagi nakkavat ega eluohtlikku - vaid kilpnäärme ületalitlus. Neid inimesi, kellel sama diagnoos on, on ju väga palju! Ja kas Sa lõpetaksid sõbraks olemise sellepärast inimesega, kellel on kilpnäärme ületalitlus? Vaevalt.. aga miks Sa siis Minnit aidata ei taha?


Ärge muretsege, Minni ei ahelda teid seetõttu koduseinte vahele, et tal selline pisike mure on. Ehkki ta vajab tõepoolest tabletti kaks korda päevas ( sööb muide ülihea isuga selle konservi seest ära, pole mingit probleemi! ), siis ei juhtu mitte midagi, kui vahel harva on teil vaja nädalavahetuseks lahkuda ja Minni jääb üksi koju. Ei ole üldse traagiline, kui üks tablett vahepeal vahelt ära jääb, kui teil on üliägeda sõbra sünnipäevapidu kuskil linnast väljas metsa vahel ja kohe kuidagi hommikuks koju ei jõua. Aga stabiilselt neid vahele jätta muidugi ka ei tohiks.. muidu ei ole nendel üldse mõtet.


Minni on väga sotsiaalne ja tahab väga inimese lähedust. Kassitoas peab ta aga elama puuris, sest.. noh, ta vajab rohtusid. 
Aga puur ei ole ühele armsale paimaiale kiisule üldse õige koht.. 
Palun mõtle, kas sa saaksid Minnit aidata? 
Kui jah, siis palun täida ankeet https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/ ja tule Minniga tutvuma! Ausalt - sa ei ole kohustatud teda kaasa võtma, kui sa siiski ümber mõtled või kui sul Minniga sidet ei teki.