Minni

Minni
Nimi:Minni
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Eraisikute kuulutused
Maakond:Tartu maakond
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud

Pildid


Rohkem infot

Imearmsa Minni praegune omanik kirjutab: "Minu 9-aastane steriliseeritud ja kiibistatud kass Minni vajab uut kodu, sest minu 2 kassi ei mahu ühte korterisse elama ja sellest on väga kahju. Õues ei ole probleemi, aga toas arvab Minni, et mu teine vanem 15- aastane kass on sissetungija ja talle tuleb koht kätte näidata. See olukord ei ole aastatega paremaks läinud. Lõpmatuseni ei saa pidevalt uksi kinni hoida.

Üksi on Minni täitsa normaalne vaikne kass.  Ta on koti ja mati sõber ehk ta armastab magada harjasmattide ja kilekottide peal. Ta armastab inimese lähedust, kardab külma (s.t, et viibib külma ilmaga õues vähest aega). Kui arvuti taha istuda, siis on ta varsti platsis ja mahutab ennast kenasti klaviatuuri ette lauale. Tundub, et koeri ta ka ei karda.

Ta sööb Sheba pehmet kassitoitu ja Purina One krõbinaid. Minni võtsin ma 2016 aastal Pesaleidja kassitoast, kus ta oli eelnevalt viibinud 9 kuud. Minu mõte oli leida vanemale kassile tore mängukaaslane, aga tegelikkus oli midagi muud.

Minnile sobib kodu, kus on ainult tema ja pereliikmed."

Kui just Sina sooviksid imermsale Minnile uut ja armastavat kodu pakkuda, kus ta saaks natukene ka bossi mängida, siis võta ühendust - Airi 53419009. Minni on imeline kaisukiisu!