Mirjam

Mirjam
Nimi:Mirjam
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIRJAM ON TEINUD EDUSAMME JUST SINU PÄRAST!

See armas väriseja on Mirjam. Mirjam on umbes 10-aastane kassiproua, kes jõudis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta märtsis Jõelähtmelt. Kasvult on ta pisem kassike, värvuselt must-valge, olemuselt tõsine hiirepüüdja.

Mirjam on rahulik kass, kuid hetkel inimeste suhtes veel natuke pelglik. Arvatavasti pole tal varasemalt inimestega positiivseid kokkupuuteid olnud, mistõttu elab temas veel väike hirm. Aga ta on teinud suuri edusamme ja laseb end juba täitsa ilusti silitada ja salamisi naudib seda väga. Kui Mirjam ei tundnud ennast enne kassitoas kindlalt ja veetis enamuse ajast ennast peites, siis nüüd meeldib talle oma uinakuid teha nähtavalt suurel madratsil keset tuba. Aga ometi pole keegi Mirjamit ikka märganud. Kuigi kui kassitoas vaikselt istuda, võib ka näha Mirjami temperamentsemat poolt, kuidas ta mööda tuba palli taga ajab ja naudib mängimist väga, olenemata oma kõrgest vanusest.

Mirjamile oleks vaja kedagi, kes arvestaks tema esialgse tagasihoidlikkusega. Annaks aega ja ruumi kohaneda, isegi siis kui Mirjam otsustabki olla pigem eraklik. Kedagi, kes õpetaks, et inimesed võivad olla head sõbrad. Kedagi, kes tunneks rõõmu väikestest edusammudest ja kellegi elu muutmisest. Mirjam oleks väga tänulik kui just Sina pakuksid talle vanaduspõlve veetmiseks sooja ja armastavat kodu!