Mirry

Mirry
Nimi:Mirry
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Järva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAPPER VÄIKE KANGELASEMA MIRRY

Mirry on Pesaleidja Aasta Ema. Eelmisel suvel tõi ta ilmale oma elu ilmselt esimese, võib-olla teise pesakonna. Näpistavate sügiskülmade saabudes olidlapsed, kolm juba emast suuremat volaskit endiselt empsi valvsa hoole all. Mirry võttis kogu vapruse kokku ning kolis lastega ühe maja hoovi. Ilmselt oli ta korraliku taustauuringu teinud, loomasõbraliku majapidamise uksed avanesid peagi ning Mirry sai oma jõmpsikad tuppa sooja ning majaperenaisest sai Pesaleidja hoiukodu.
Mida aga Mirry ukse vahelt sisse lipsates maha salgas ja kiivalt varjas, oli väike üllatus. Mõne päeva möödudes tõi ta soojas hoiukodus ilmale oma järgmised 5 poega. See oli tal küll hästi ajastatud, me Pesaleidjas ei kujuta hästi ette, et õnnestuks leida hoiukodu korraga 9 kassile!

Tänaseks on Mirry väikesed pojad päris kodud leidnud, kuid kolm teismelist - ammu emast palju-palju suuremad - on endiselt ema kasida-pesta-kasvatada.
Mirry on vahva, vapper ja lepliku loomuga noor emane kass. Nüüd, kus pojad on suureks kasvatatud, on tal mängulust jälle tagasi ning toas käib hoogne
pallimäng. Iseseisvas elus lihvitud oskusedki pole kuhugi kadunud, hiljuti püüdis Mirry hiire kinni.

Kui tahad Mirryle kodu pakkuda, siis täida loomasoovija ankeet ja hoiukodu kutsub sind külla.

Et lemmiklooma kojutoomine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast võetud kassiga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.

Mirry on saanud parasiitide tõrje, on steriliseeritud, enne kojuminekut saab ta kiibi.