Mishka

Mishka
Nimi:Mishka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MISHKA EHK KARUMÕMM!

Mishka ehk Karumõmm vene keeles on saanud oma nime väga armsa näo pärast – ta nii sarnaneb karubeebiga. Mishka on välimuselt suur kogemustega kass, kuid sisemiselt õrn kassipoeg, kes otsib inimese tuge. Oma inimest Mishka jälitab – kogu aeg soovib olla kõrval, otsib tema pilku ja kohe ütleb „kurr-kurr”. Magab samuti inimese kõrval. Hoiukodus esialgu ei julgenud ta diivanite peal magada ja ei mänginud – lihtsalt nautis toasooja ja täis kõhtu. Nüüdseks Mishka on puhanud raskest minevikust ja mängib igapäevaselt iga huvitava asjaga, mida hoiukodus leida võib.

Mishka sobib nii lastega peredele kui ka näiteks pensionäridele, kellel on aega ja tahet suhelda ning armastada kassikest. Kasside vastu pole Mishkal midagi ta ei ole üldse agressiivne. Igaks juhuks eelistab ta praegu omaette või inimesega olla, aga on näha, et tulevikus kindlasti hakkab rohkem teisigi kasse usaldama ning nendega mängima.

Mishka teab, mis on nälg, külm ja valu... Mitu aastat hulkus ta suvilate piirkonnas, läbides iga päev pika maa nende majade vahel, kus vahest midagi süüa anti. Me oletame, et kunagi Mishkal oli kodu, sest umbes 4a tagasi Mishka jalutas samas kohas, aga uhkelt, ilusa karvaga ja täis kõhuga. Võimalik, et ta lihtsalt “unustati” suvilasse... Mishkal oli tõesti raske elu, viimasel suvel ta enam ei saanud enda eest enam seista, kuna kõik kihvad olid murtud ja juured mädanesid, mis tõi õudset valu. Teised kassid muidugi tundsid, et ellujääjä hulkur on muutunud nõrgemaks ja tihti pidi Mishka tühja kõhuga ning rebitud käppadega ära jooksma. Nüüdseks on mädad hambajuured eemaldatud, valust vabanetud. Oranž kõõmaga karv on muutunud pehmeks, mustaks ja läikivaks. Kiilad veritsevad haavandid näol ja käppadel kadusid. Mishka on nii õnnelik, et saab olla soojas, nii tänulik, et iga päev räägib ja tänab oma hoiuperenaist. Iga kliinikuvisiit tekitas paanikat, et nüüd viiakse tagasi tänavale. Pisar tuleb silma, kui mõelda, kui vähe on vaja kassi jaoks, et olla absoluutselt õnnelik.

Kui soovid Mishkale pakkuda kodu, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Mishkaga kaasa Royal Canini kingipakk.